Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Weight
eo: Pezo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Rules
eo: Reguloj
