Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Submit
eu: Bidali

en: Attribute
eu: Atributua

en: Enable
eu: Gaitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Role
eu: Rol

en: Rules
eu: Erregelak

en: About
eu: (r)i buruz
