Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Submit
fi: Lähetä

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Weight
fi: Paino

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Role
fi: Rooli

en: Option
fi: Vaihtoehto

en: Rules
fi: Säännöt

en: About
fi: Tietoja

en: Default price
fi: Vakiohinta

en: permissions page
fi: pääsyoikeussivu
