Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Submit
fr: Soumettre

en: Attribute
fr: Attribut

en: Enable
fr: Activer

en: Weight
fr: Poids

en: Role
fr: Rôle

en: The
fr: Le

en: About
fr: À propos

en: Default price
fr: Prix par défaut

en: This attribute does not have any options.
fr: Cet attribut n'a aucune option.

en: This product does not have any attributes.
fr: Ce produit n'a aucun attribut.

en: configuration page
fr: page de configuration
