Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Submit
he: שלח

en: Attribute
he: מאפיין

en: Enable
he: הפעלה

en: Weight
he: משקל

en: Configuration
he: הגדרות

en: Role
he: תפקיד

en: Option
he: אפשרות

en: Rules
he: כללים

en: About
he: אודות

en: Default price
he: מחיר ברירת מחדל
