Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Submit
hu: Beküldés

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Weight
hu: Súly

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Role
hu: Szerepkör

en: Option
hu: Lehetőség

en: Rules
hu: Szabályok

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: About
hu: Leírás

en: Default price
hu: Alapértelmezett ár

en: This attribute does not have any options.
hu: Ez a tulajdonság nem rendelkezik beállítási lehetőségekkel.

en: This product does not have any attributes.
hu: A terméknek nincsenek tulajdonságai.
