Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Submit
is: Vista

en: Attribute
is: Eigindi

en: Enable
is: Virkja

en: Weight
is: Vægi

en: Role
is: Hlutverk

en: Rules
is: Reglur

en: About
is: Um
