Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Submit
ja: 送信

en: Attribute
ja: 属性

en: Enable
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Role
ja: 役割

en: Option
ja: オプション

en: Rules
ja: ルール

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: About
ja: アバウト

en: Default price
ja: デフォルトの価格

en: This attribute does not have any options.
ja: この属性にはオプションがありません。

en: This product does not have any attributes.
ja: この商品には属性がありません。
