Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Submit
jv: Kirim

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Weight
jv: Urutan

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Role
jv: Parāgā

en: About
jv: Ngenani
