Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Enable
km: បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Role
km: តួនាទី

en: About
km: អំពី
