Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Submit
lt: Siųsti

en: Attribute
lt: Požymis

en: Enable
lt: Įjungti

en: Weight
lt: Svoris

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Role
lt: Rolė

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: About
lt: Apie

en: Default price
lt: Numatytoji kaina

en: This attribute does not have any options.
lt: Šis požymis neturi pasirinkimų

en: This product does not have any attributes.
lt: Ši prekė neturi jokių požymių.
