Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Submit
nl: Indienen

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Role
nl: Rol

en: Option
nl: Optie

en: Rules
nl: Regels

en: About
nl: Over

en: Default price
nl: Standaard prijs

en: This attribute does not have any options.
nl: Dit attribuut heeft geen opties.

en: This product does not have any attributes.
nl: Dit product heeft geen attributen.

en: permissions page
nl: Toegangsrechtenpagina
