Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to rm translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
rm: configuraziun arcunar

en: Submit
rm: rangaziun

en: Attribute
rm: attribut

en: Enable
rm: intimar

en: Weight
rm: valur

en: Configuration
rm: configuraziun

en: Option
rm: opziun
