Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Submit
ro: Trimite

en: Attribute
ro: Atribut

en: Enable
ro: Activare

en: Weight
ro: Greutate

en: Configuration
ro: Configurație

en: Role
ro: Rol

en: Option
ro: Opţiune

en: Rules
ro: Reguli

en: About
ro: Despre
