Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Submit
sk: Odoslať

en: Attribute
sk: Atribút

en: Enable
sk: Povoliť

en: Weight
sk: Váha

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Option
sk: Možnosť

en: Rules
sk: Pravidlá

en: About
sk: Informácie o

en: Default price
sk: Predvolená cena

en: This attribute does not have any options.
sk: Pre túto vlastnosť nie sú dostupné žiadne možnosti.
