Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Submit
sl: Pošlji

en: Attribute
sl: Atribut

en: Weight
sl: Teža

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: About
sl: O modulu
