Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Submit
sv: Skicka

en: Attribute
sv: Egenskap

en: Enable
sv: Aktivera

en: Weight
sv: Vikt

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Role
sv: Roll

en: Option
sv: Val

en: Rules
sv: Regler

en: About
sv: Om

en: Default price
sv: Förvalt pris

en: This attribute does not have any options.
sv: Denna egenskap har inga alternativ.

en: This product does not have any attributes.
sv: Denna vara har inga egenskaper.
