Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Weight
ta: எடை

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Option
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: About
ta: பற்றி
