Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Attribute
ug: خۇسۇسىيەت

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: About
ug: ھەققىدە
