Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Enable
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن
