Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: About
bn: সম্পর্কে
