Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Attribute
bo: གཏོགས་གཤིས།

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: About
bo: གསལ་བཤད
