Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Submit
el: Υποβολή

en: Attribute
el: Ιδιότητες

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Role
el: Ρόλος

en: Option
el: Επιλογή

en: About
el: Περί

en: Default price
el: Προεπιλεγμένη τιμή
