Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Submit
et: Sisesta

en: Attribute
et: Omadus

en: Enable
et: Luba

en: Weight
et: Kaal

en: Configuration
et: Seadistus

en: Role
et: Roll

en: Option
et: Valik

en: Rules
et: Reeglid

en: About
et: Programmist
