Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Submit
gl: Enviar

en: Attribute
gl: Atributo

en: Enable
gl: Activar

en: Weight
gl: Peso

en: Configuration
gl: Configuración

en: Role
gl: Rol

en: Option
gl: Opción

en: About
gl: Información

en: Default price
gl: Prezo predeterminado
