Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Submit
hr: Pošalji

en: Attribute
hr: Atribut

en: Enable
hr: Omogući

en: Weight
hr: Težina

en: Configuration
hr: Postavke

en: Role
hr: Uloga

en: Option
hr: Opcija

en: About
hr: Opis
