Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Attribute
kn: ಗುಣವಿಶೇಷ

en: Enable
kn: ಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Option
kn: ಆಯ್ಕೆ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
