Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Submit
ku: بنێرە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Role
ku: ڕۆل

en: About
ku: دەربارە
