Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Weight
lv: Svars

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Role
lv: Loma

en: Option
lv: Iespēja

en: About
lv: Par

en: Default price
lv: Noklusējuma cena
