Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Attribute
ml: ആട്രിബ്യൂട്ടുകൾ

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: Weight
ml: ഭാരം
