Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Option
my: ရွေးရန်

en: Rules
my: စည်းကမ်းများ

en: About
my: အကြောင်း
