Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
