Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Weight
nn: Vekt

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Role
nn: Rolle
