Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Enable
pl: Włącz

en: Weight
pl: Waga

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Role
pl: Rola

en: Option
pl: Opcja

en: Rules
pl: Reguły

en: About
pl: O stronie

en: Option prices
pl: Opcje cen

en: Leave any box blank to use the default price for the option.
pl: Pozostawia puste pole , aby wykorzystywać cenę domyślną dla opcji .
