Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Enable
ps: سالول

en: Weight
ps: وزن

en: Configuration
ps: سازول

en: Role
ps: ونډه

en: About
ps: په اړه
