Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Submit
pt: Enviar

en: Attribute
pt: Atributo

en: Enable
pt: Ativar

en: Weight
pt: Peso

en: Configuration
pt: Configuração

en: Role
pt: Grupo

en: Option
pt: Opção

en: Rules
pt: Regras

en: About
pt: Sobre

en: Default price
pt: Preço predefinido
