Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Submit
sq: Dërgo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Weight
sq: Pesha

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
