Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Enable
sr: Укључи

en: Weight
sr: Тежина

en: Role
sr: Улога
