Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Enable
te: చేతనించు

en: Weight
te: భారం

en: Role
te: పాత్ర

en: About
te: గురించి
