Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Submit
uk: Надіслати

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Weight
uk: Вага

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Role
uk: Роль

en: Option
uk: Параметр

en: Rules
uk: Правила

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: About
uk: Про модуль

en: Default price
uk: Базова ціна

en: This attribute does not have any options.
uk: Цей атрибут не має жодного параметру.

en: This product does not have any attributes.
uk: Цей товар не має жодних атрибутів.
