Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Attribute
vi: Thuộc tính

en: Enable
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Role
vi: Vai trò

en: Option
vi: Tùy chọn

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: About
vi: Giới thiệu

en: Default price
vi: Giá mặc định
