Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Submit
be: Захаваць

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Enable
be: Уключыць

en: Weight
be: Вага

en: Configuration
be: Налады

en: Role
be: Роля

en: Rules
be: Правілы

en: About
be: Аб
