Ubercart Price Per Role (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
es: Guardar configuración

en: Submit
es: Enviar

en: Attribute
es: Atributo

en: Enable
es: Activar

en: Weight
es: Peso

en: Configuration
es: Configuración

en: Role
es: Rol

en: Option
es: Opción

en: Rules
es: Reglas

en: Price per role
es: Precio por rol

en: About
es: Acerca de

en: Default price
es: Precio predeterminado

en: This attribute does not have any options.
es: Este atributo no tiene opciones.

en: This product does not have any attributes.
es: Este producto no tiene atributos.

en: configuration page
es: Página de configuración
