Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Submit
fa: ثبت

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Enable
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Role
fa: نقش

en: Option
fa: انتخاب

en: Rules
fa: قوانین

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی

en: About
fa: درباره

en: Default price
fa: قیمت پیش‌فرض
