Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Role
gu: હોદો

en: Option
gu: વિકલ્પ

en: About
gu: વિશે
