Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Submit
hi: जमा करें

en: Attribute
hi: विशेषता

en: Enable
hi: सक्रीय करें

en: Weight
hi: मान

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Role
hi: भूमिका

en: Option
hi: विकल्प

en: Rules
hi: नियम

en: About
hi: के बारे में
