Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր
