Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Submit
id: Kirim

en: Attribute
id: Atribut

en: Enable
id: Aktifkan

en: Weight
id: Bobot

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Role
id: Peran

en: Option
id: Opsi

en: About
id: Tentang
