Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Submit
oc: Sometre

en: Attribute
oc: Atribut

en: Enable
oc: Activar

en: Weight
oc: Pes

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Role
oc: Ròtle

en: Rules
oc: Règlas

en: About
oc: A prepaus
