Ubercart Price Per Role (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Option
th: ตัวเลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ
